Akademi NOVA

Budapeşte Corvinus Üniversitesi, Macaristan’ın ekonomi, yönetim ve sosyal bilimler alanlarındaki en iyi eğitim kurumudur. Üstelik mensubu olmaya değer bir topluluktur. Alanında tanınmış akademisyenleri ile son teknoloji bilgi, profesyonel bir ağ ve güvenli bir gelecek sunmaktadır.

Neredeyse yüz yıllık bir tarih üzerine inşa ederek sürekli gelişmektedir. Sürekli yenilenen Corvinus’u dünyanın en iyi üniversitelerinden biri haline getirmek ve bölgenin sosyal ve ekonomik elitlerini burada, Macaristan’da eğitmek için akademik ve idari personelimizle birlikte çalışıyoruz. Yetenekli öğrencilerin uluslararası alanda tanınan, rekabetçi ve pazarlanabilir bilgi edinmek için yabancı bir üniversite seçmelerine gerek olmadığından emin olmak istiyoruz. Macaristan, Avrupa ve dünya için geçerli olan ve ortak hedeflerimizi destekleyen daha bilimsel sonuçlar üretmeye çalışıyoruz. Amacımız özgür erkekler ve özgür kadınlar yetiştirmektir. Bilginin evrenselliğine, tartışmalar yoluyla farklı görüşlerin belirtmesine inanıyoruz.

Corvinus’ta sadece yetenek ve hırs önemlidir. Öğrencimiz olmak için sadece bu iki faktör gereklidir. Sosyal veya finansal statü kimsenin eğitim almasına engel olmamalıdır. Mükemmelliğe dayalı Corvinus Burs Programı, en iyi, en yetenekli öğrenciler için ücretsiz eğitim sağlamak için oluşturulmuştur.

Corvinus, son teknoloji ve yararlı bilgi, geniş sosyal sermaye, kariyer fırsatları, yaşam boyu süren arkadaşlıklar ve topluluk için kalite ve fırsatları temsil eder.

İş Dünyasındaki kariyerinize Corvinus Üniversitesi 'nde başlayın

Daha yüksek başlangıç maaşları, geleceğin sosyal ve ekonomik elitlerine bir sıçrama tahtası, sağlam bir temel ve uzman bilgi, uluslararası fırsatlar ve öğrenci odağı – yenilenen Corvinus Üniversitesi’nin sunduğu şey budur. Uluslararası alanda tanınan bir derece elde etmek için 6 lisans, 13 lisansüstü ve 3 MBA / Executive programımızdan birinde eğitim almaya devam edin! Corvinus’ta olmak, büyük, görünmez bir topluluğun parçası olmak gibidir: ömür boyu arkadaşlıklar, kullanılabilir ilişki sermayesi, güncel ve uluslararası alanda tanınan bilgi ve hepsi öğrenci dostu bir ortamda anlamına gelir.

Corvinus mezunları işgücü piyasasına önemli bir avantajla girerler. En son Lisansüstü Kariyer Takip Sistemi’ne göre, lisans mezunlarının ortalama kazançları, 1-1,5 yıl sonra aynı lisans derslerinden mezun olanların ulusal ortalama kazançlarına göre yüzde 19 daha yüksekti. Ve 7-7,5 yıl perspektifinde, Corvinus’tan mezun olanların geliri ortalama yüzde 60’a kadar daha yüksek olabilir. Corvinus’un temel dersleri arasında en büyük pozitif ücret farkı İletişim ve Medya Çalışmaları, İşletme ve Yönetim, Finans ve Muhasebe ve Uluslararası Çalışmalar mezunları arasındadır.

BÖLÜMDÖNEM ÜCRETİ
İşletme ve Yönetim (Business and Management)3.000 EUR
Uluslararası İşletme (International Business)3.000 EUR
Uygulamalı Ekonomi (Applied Economics)3.000 EUR
İletişim ve Medya Bilimi ( Communication and Media Science)2.600 EUR
Uluslararası İlişkiler (International Relations)2.600 EUR
Sosyoloji (Sociology)2.600 EUR

GÖRSELLER VE VİDEOLAR