Akademi NOVA

Duna Koleji temel olarak öğrencilerini verdiği hazırlık kursları ile Macaristan Üniversitelerine yerleştiren bir hazırlık okuludur. Macaristan’da Üniversite okumak isteyen öğrencilere sadece giriş sınavlarından geçmeyi değil onların hedefledikleri üniversite ve eğitim doğrultusunda tam donanımlı olarak yetiştirilmelerini, gerçek bilgi kazanımı elde etmelerini sağlamaktadır. Okul bünyesindeki hazırlık kurslarını başarıyla bitiren öğrenciler farklı Macaristan’da Üniversite lerinde eğitim fırsatı elde edeceklerdir. Programlarımız öğrencileri 4-temel disiplinde üniversitelere hazırlamaktadır. Diledikleri bölümü bitiren öğrenciler hedefledikleri eğitim ve üniversiteye gireceklerdir. Kurslar farklı üniversitelerin eğitimleri için ön koşulları kapsayacak şekilde profesyonelce geliştirilmiştir

Avrupa'nın Kalbinde Macaristan'da Üniversite Eğitimi

Neden Duna Koleji? Neden Macaristan’da Üniversite?

Macaristan’da Üniversite eğitimi için Duna Koleji seçmenin birçok nedeni var. Size en başta şunu söyleyebiliriz; “Macaristan’da en yüksek oranla üniversitelerden kabul alan, rating ve sıralama puanı en yüksek okul olmaktan gurur duyuyoruz!”

Amerikan ve Macaristan üniversitelerinin en değerli profesörleriyle çalışıyoruz. Tüm dil kursları ana dili İngilizce olan eğitmenler tarafından yürütülmektedir.

 1. Level-3 diploma imkânı sunarak öğrencilerimizin üniversitelere sınavsız girmelerine imkan veriyoruz. Eğitim programlarımız Macaristan’da Üniversite yüksek düzeydeki profesörlerince denetlenir ve geliştirilir. (Semmelweis ve BME)
 2. Profesyonel eğitim takımımız tarafından aday öğrencilerimizin Macar devlet üniversitelerine doğrudan ve esnek geçişi sağlanır.
 3. Budapeşte Teknik Üniversitesi laboratuvarlarında mühendislik hazırlık öğrencileri için pratik yapma imkânı. Semmelweis üniversitesinde tıp hazırlık öğrencileri için Diseksiyon odası eğitimleri imkânı.
 4. Güncel ve kapsamlı eğitim programı. Eğitim için makul saatler, interaktif eğitim sistemi.
 5. Ekonomik ve rahat konaklama seçenekleri. Günde 24-saat danışmanlık. Rekabetçi ve uygun eğitim ücretleri.
 6. Macaristan haricinde Slovakya, Amerika, Kanada ve İngiltere’de eğitim imkanı.
 7. Macaristan’daki tüm eğitim kurumları arasında başarı oranı en yüksek olan okul.

Bize katılın ve farkı hissedin!

Kurslarımız aşağıda başlıklar altında irdelenebilir:

 1. Deneysel Bilimler ve Tıp Hazırlık
 • Genel Tıp
 • Diş Hekimliği
 • Eczacılık
 • Veterinerlik
 • Fizyoterapi
 • Hemşirelik
 1. Teknik Bilimler ve Mühendislik Hazırlık
 • Makine Mühendisliği
 • Elektrik Mühendisliği
 • Bilgisayar Mühendisliği
 • Kimya Mühendisliği
 • İnşaat Mühendisliği
 • Ulaştırma Mühendisliği
 1. İşletme, Sosyal Bilimler ve Ekonomi Hazırlık
 • İşletme
 • Yönetim
 • Hukuk
 • Turizm
 • Sanat ve Dil Çalışmalar

Macaristan’da Üniversite Hazırlık Programı

Amerika, Kanada ve İngiltere’de iyi bir üniversiteye giriş şartlarını sağlayamayabilirsiniz. Macaristan’da Üniversite okumak için de kabul almak zor olabilir. Temel derslerde eksiğiniz olabilir. İstenilen dil seviyesini karşılayamayabilirsiniz. TRC kurslarımız tüm bu sorunlarınızı, tam ve eksiksiz eğitim, dayanışma ve tam kapasiteli asiste hizmetiyle kesin olarak çözüyor ve sizi partner okullarımızdan birisine kesin olarak yerleştiriyoruz. Ekonomik ücretlendirme, esnek başlangıç zamanlarıyla garantili yerleştirme hizmetimiz ayrıcalığımızdır. Kurs sonunda ielts seviyeniz minimum 6,0 seviyesinde olacak, araştırma metotları, eğitim yöntemleri, matematik ve bilgi teknolojileri dersleriniz tamamlanmış olacaktır. Yani her yönüyle kaliteli eğitim veren bir üniversitede kaliteli öğrenci olmanın gerekliliklerini sağlamış olacaksınız. Macaristan’da Üniversite de okumak istediğiniz bölüme uygun dersleri alacak ve o yönde gerekli veriler ile donatılacaksınız. Böylece özgürlüğünüzü doya doya yaşamış, istediğiniz alanda eğitime yönelmiş olacaksınız.

Toplam ücretler – Akademik Yıl 2021-2022

Kurs Tipi

Başvuru Ücreti

Okul Ücreti

Yurt Ücreti

Sağlık Sigortası

TOPLAM

Standart Kurs

Başlangıç Tarihi: Ekim veya Kasım 2021

200

€6400

€900

€250

€7750

Hızlandırılmış Kurs Başlangıç Tarihi: Ocak veya Şubat  2022

200

€6200

€900

€250

€7550

KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER

Başvuru için aşağıdaki belgelerin yüksek çözünürlükte taratılması gerekmektedir.

 1. Öğrencinin pasaportu
 2. Renkli vize formatında fotoğrafı
 3. Doldurulmuş ve imzalanmış 2021-2022 akademi yılı için kolej kayıt formu
 4. Lise Diplomasının İngilizce çevirisi (noter onaylı)
 5. Lise Transkriptlerinin İngilizce Çevirisi (noter onaylı)
 6. İngilizce doğum sertifikası – Nüfus Kağıt örneği
 7. İmzalı Covid-19 beyannamesi